Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Odrážadlo Kettler

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Čo rozhoduje o bezpečnosti a kvalite odrážadlá:

  • plastové diely bez obsahu nebezpečných látok
  • nosnosť detského vozítka
  • materiál, z ktorého sú vyrobené kolieska
  • výškovo nastaviteľné sedadlo a riadidlá

Naopak medzi doplnkami, ktoré deti prakticky nevyužívajú, patrí ručná brzda, oporná nožička alebo zvonček. Redakcia nemeckého časopisu Test to sama overila na deťoch vo veku 2,5 až 4,5 rokov. Aké získala výsledky? Ručnú brzdu malé deti nedokážu stlačiť, takže radšej brzdia nohami. Zvončekom sa len bavia a miesto použitia opornej nožičky položia odrážadlo na zem alebo ho o niečo oprú.

Ideálne odrážadlo je ľahké a kombinuje kov s plastom

Víťazné odrážadlo Kettler Speedy sa radí medzi výrobkami s dobrým pomerom ceny a kvality. Má kovový rám a plastové rukoväte, sedadlo aj kolieska. Je ľahké, takže s ním ľahko manipulujú aj 2 ročné deti.

Výbava odrážadla je len základná, ale ako sa ukázalo v praxi, postačujúca: bez ručnej brzdy a stojančeka, ktoré dokážu využiť až staršie deti. Deti zhruba od 2 rokov na odrážadle natrénujú základné jazdné zručnosti, a potom ľahko prejdú k prvému bicyklu.

Značka Kettler vyrába všetko pre voľný čas

Značka Kettler je synonymom nemeckej kvality. Z dedinskej firmy založenej roku 1949 sa stala svetovo uznávaná spoločnosť, ktorá produkuje záhradný nábytok, posilňovacie stroje, vybavenie fitness centier, bicykle, potreby pre stolný tenis, pre voľný čas detí a pod značkou Herlag aj detské kočíky a nábytok.

Značka Kettler neustále investuje do inovácií a ďalšieho vývoja svojich produktov. V mnohých smeroch určuje nové technológie a trendy. V roku 2011 získala tretíkrát za sebou cenu Najinovatívnejšia značka roka v známej súťaži Plus X Awards.

Výrobky nesúce značku Kettler vynikajú atraktívnym prevedením, dlhoročnou životnosťou a výbornými úžitkovými vlastnosťami.

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla