Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Odrážadlo motorka - pre malých nadšencov

Odrážadlo motorka - pre malých nadšencov

Malým chlapcom, ale aj dievčatám sa dnes veľmi páči odrážadlo s vizážou naozajstnej motorky, s nafukovacími kolesami a oceľovým rámom. S takýmto darčekom u detí určite zabodujete!

Zvlášť odrážadlo Kawasaki v autentických farbách sa teší veľkej obľube. Slúži na tréning stability a rovnováhy a je určené deťom od 3 rokov. Doprajte vášmu dieťaťu svet pretekárov a rýchlych strojov. Pretekársky dizajn v zelenom prevedení spolu s identickým tvarom rámu robí z tohto odrážadla skutočný pôžitok pre každého malého milovníka motocyklov.

Na odrážadle sa dieťa rýchlo naučí udržať rovnováhu a bude tak pripravené pre jazdu na bicykli. Nafukovacie kolesá odrážadla dokonale tlmia nárazy, takže jazda je pre dieťa pohodlná a ešte viac mu pripomína skutočné stroje.

Naozajstné motocykle Kawasaki

Už viac ako pol storočia produkuje japonská značka Kawasaki zelenočierne diabolské stroje, ktoré významne obohatili moto šport. Motorky sú najpopulárnejšie výrobky Kawasaki, ale nie jediné. V továrňach tejto značky vznikajú aj príbuzné vozidlá ako sú vodné skútre alebo štvorkolky, ale aj vlaky, lode a lietadlá.

Kawasaki Heavy Industries založil Šózó Kawasaki 15. októbra 1896. Je to teda firma s úctyhodnou tradíciou, ktorá trvá už 3 storočia.

A rozhodne nespí na vavrínoch. Novou ideou Kawasaki je motorka s premennou geometriou, ktorá sa mení v závislosti na aktuálnej rýchlosti stroja. Ako uvádza server Auto.idnes.cz, ak idete pomaly, motorka sa skráti a kolesá sa roztiahnu do strán. Akonáhle zrýchlite, motorka sa predĺži, zníži a kolesá sa prisunú k sebe, čo umožňuje ideálnu športovú a aerodynamickú pozíciu. Netradičné je aj ovládanie tohto nového motocykla Kawasaki. Namiesto bežných riadidiel sú tu dve páky, ktoré ovládajú dve nezávisle zavesené kolesá na výkyvných ramenách, každé s brzdovým kotúčom. Dvojicu zadných kolies má poháňať elektromotor.

Než sa s takými motocyklami stretneme na cestách, ešte to bude chvíľu trvať, ale váš malý chlapec sa môže s odrážadlom Kawasaki hrať na ozajstného motorkára už dnes.

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky