Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Čo dokáže detské odrážadlo

Čo dokáže detské odrážadlo

Sezóna odrážadiel a bicyklov je tu! Však je ich v parkoch vidieť veľa. Detské odrážadlo je výborná pomôcka pre zabavenie dieťaťa aj nácvik jeho pohybových schopností. Priblížime si, čo všetko dokáže.

Predovšetkým máte postarané o detský program na celé hodiny. Pomocou odrážadla deti posilňujú svaly rúk, nôh a získavajú športové sebavedomie. Tým, že sa hrajú na vodiča, pomaly prenikajú do sveta dospelých. Príležitostí na hru je však oveľa viac. Trh ponúka také množstvo krásnych odrážadiel s veselými motívmi, že je naozaj ľahké rozprávať príslušnú rozprávku alebo si nejakú vymyslieť. Tým sa rozvíja detská fantázia.

Odrážadlo je dnes nevyhnutná súčasť sveta malých detí a ich rodičov

A nakoniec to najdôležitejšie, odrážadlá výborne pripravia vaše najmilšie na jazdu na bicykli. Už dieťa okolo 1 roku veku môže SAMO ovládať odrážadlo a tešiť sa vďaka nemu na svoj prvý detský bicykel.

Ak neviete, čo dať dieťaťu ako darček, vyberte práve odrážadlo. Možno sa tým zaslúžite aj o kariéru budúceho cyklistického alebo motocyklového pretekára.

Pre ctiteľov tradičných materiálov je tu aj odrážadlo Hello Kitty z dreva. Má nafukovacie kolesá a nastaviteľné sedadlo.

 

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky