Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  To je buginka! Odrážadlo Bug Bugi

To je buginka! Odrážadlo Bug Bugi

Tretinu ceny ušetríte, keď sa rozhodnete zakúpiť odrážadlo JD Bug Bugi v aktuálnej akcii (za 74,50 €).

Toto odrážadlo s nafukovacími kolesami, hliníkovým rámom a nastaviteľným sedlom k nácviku jazdy na bicykli pre deti ve veku 2 až 5 rokov je skutočne atraktívne, ako ostatne vidíte na obrázku. Patrí medzi prakticky využiteľné darčeky, ktoré deti oceňujú najviac. Ako si môžete prečítať v recenziach:

  • Peter: "Celkovo pekné prevedenie, pomerne ľahká konštrukcia, dobre ovladetelné. Syn, 2,5 roka, sa počas chvíle zžil s odrážadlom, ako by ho mal mesiace." (Pre chlapcov kúpite aj modré odrážadlo.)
  • Jana: "U odrážadlá sa nám páčil celkový dizajn, a že bolo hodnotené z bezpečnostného hľadiska ako veľmi dobré. Je ľahučké a ľahko sa ovláda aj deťom mladším ako 3 roky, pre ktoré je určené."

Odrážadla a ich možnosti vám priblíži náš poradca.

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky