Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Na Vianoce pre najmenšie deti - hračky, dobroty a odrážadlo!

Na Vianoce pre najmenšie deti - hračky, dobroty a odrážadlo!

Skvelým tipom na darček pre deti, ktoré ešte nestačia na bicykel, je odrážadlo. Pozrite sa na tipy zo športového obchodu.

Chlapec, alebo dievčatko, ktorí už radostne pobehujú po vonku, byte, alebo záhrade už určite pokukujú po svojom prvom dopravnom prostriedku. Na bicykli zatiaľ jazdí len s otcom, alebo mamou na sedačke, ale čo také odrážadlo? Na ňom by sa im už páčiť mohlo!

1. Odrážadlo pre dievčatká - letí ružová

Odrážadlo WORKER Toucan

Na obrázku je špeciálne odľahčené kovové odrážadlo WORKER Toucan, ktoré patrí medzi najžiadanejšie. Rodičom sa páči cena (okolo 30 €), deťom zase pekný dizajn a kolesá, ktoré sa neprepichnú, takže si na odrážadle užijú veľa zábavy.

Odrážadlo je vhodné pre deti od 2 rokov.

2. Odrážadlo pre ešte menšie deti - WORKER Gaudí

Ďalší tip je odrážadlo vhodné pre deti už od 1,5 roka. Má menšie kolesá a je ľahšie. Cena je podobná, opäť teda ušetríte.

Odrážadlo WORKER Gaudo

Ktoré odrážadlo vyberiete pre svoje dieťa?

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky