" /> Horúce tipy na odstrkávadlo pre deti - Novinky zo sveta odrážadiel
Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Horúce tipy na odstrkávadlo pre deti

Horúce tipy na odstrkávadlo pre deti

Odstrkávadlo, alebo tiež odrážadlo, je skvelým "strojom" pre najmenšie deti. Čo sa na ňom naučí?

Odstrkovadlá patrí medzi najpredávanejšie športové potreby pre deti. Pre tých najmenších sú ideálnym predstupňom kolesá, naučí sa na ňom stabilite a nebudú sa báť jazdiť na prvom veľkom bicykli.

Dá sa povedať, že odrážadlo nahradí u detí prídavné kolieska, môžu z odstrkovadlá prejsť rovno na detský bicykel.

Aké odrážadlo zaobstarať?

Vybrať si môžete odstrkovadla podľa materiálu - kúpiť sa dajú kovová, drevená, alebo plastová odstrkovadlá. Tá plastová bývajú najlacnejšie, k niektorým sa ale dajú pripojiť aj pedále, a tak z nich urobiť malé detský bicykel.

Odrážadlo WORKER Okry

Na obrázku je kovové odstrkávadlo Worker Okry, ktoré má oceľový rám, nafukovacie kolesá a brzdu. Deti sa na ňom naučí aj brzdiť a spoľahnúť sa na svoje reflexy.

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky