Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Odrážadlo JD Bug - odrážadlo, ktoré si deti zamilujú

Odrážadlo JD Bug - odrážadlo, ktoré si deti zamilujú

Atraktívny dizajn, ktorý sa páči každému dieťaťu.

Na tomto odrážadle bude rado jazdiť každé dieťa!

Vhodné je pre deti od dvoch rokov, má nafukovacie kolesá, takže jazda na ňom je komfortná. Pre zadné koleso je k dispozícii ručná brzda. Odrážadlo je ľahučké, čo oceňujú predovšetkým naše ratolesti.

Odrážadlo JD Bug

Z dvoch farebných variant si vyberie každé dieťa.

Rodičov poteší dvojročná záruka, nastaviteľné sedadlo a priaznivá cena okolo 60 EUR. Odrážadlo JD Bug kúpite v e-shopoch.

O značke JD Bug

Spoločnosť JD Bug v roku 2011 získala cenu Product Design Award za originalitu svojich výrobkov. Patrí medzi špičku vo výrobe hračiek a športového tovaru pre deti. Vyrába detské bicykle, odrážadlá a kolobežky.

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky