Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Detské odrážadlo - novinka posledných rokov

Detské odrážadlo - novinka posledných rokov

Odrážadlo si Vaše dieťa zamiluje. Stane sa jeho prvým vlastným strojom.

Novinkou posledných rokov sú odrážadlá. Jedná sa o medzistupeň medzi trojkolkou a bicyklom, veľa detí ale na odrážadle začína.

Detské odrážadlo je prvou vecou, ktoré bude Vaše dieťa ovládať, bude len jeho. Tiež mu rozšíri obzory a pomôže mu preskúmať blízke okolie.

Odrážadlo pre deti je vlastne oklieštený bicykel. Nemá pedále, reťaz, prevody ani bočné kolieska.

Ako vybrať detské odrážadlo?

Vyberajte odrážadlo s dieťaťom. Odrážadlo sa mu musí páčiť a musí si vyskúšať, či mu sedí veľkostne. Rad odrážediel má výškovo nastaviteľné sedadlo, napriek tomu je dobré pred kúpou stroj vyskúšať, aby drobec sedel a jazdu na ňom miloval.

Myslite na bezpečnosť, skontrolujte či nemá odrážadlo žiadne ostré hrany, pôsobí bezpečne a odolne. Vyberajte odrážadlo, ktoré je ľahšie, jednoduchšie ho bude dieťa môcť ovládať.

A užite si jazdu na odrážadle so svojím najmilším. Kúpiť odrážadlá môžete výhodne v e-shope.

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky