Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Odrážadlo Enduro - tip na darček pre deti

Odrážadlo Enduro - tip na darček pre deti

Odrážadlá bola najskôr hit, a dnes už sú neodmysliteľnou súčasťou sveta malých detí a ich rodičov. Drobčeky pripravujú zábavnou formou pre jazdu na bicykli a dospelým uľahčujú život, pretože svoje ratolesti nemusia stále nosiť či voziť v rozmernom kočíku.

V množstve odrážadiel na našom trhu majú naozaj dobré meno 2 modely Enduro z e-shopu inSPORTline, vzhľadovo kopírujúci motorku, ktoré si následne priblížime.

Odrážadlo Enduro Mini, v akcii 15 eur

Atraktívny dizajn a jednoduché ovládanie zabezpečili tomuto elegantnému odrážadlu pre deti od 1 roka mimoriadnu obľúbenosť, ktorá trvá nepretržite už 15 rokov. Hoci váži iba 1,2 kg, dodáva dieťaťu potrebnú oporu a výrazne rozvíja jeho pohybové schopnosti. Praktická sú aj jeho bantamové kolesá, výber farieb a celková odolnosť, samozrejme pri dodržaní zaťaženie do 20 kg.

Odrážadlo Enduro Maxi, 18 eur

Odrážadlo Enduro Maxi je podobné ako Enduro Mini, len s nepatrne väčšími rozmermi a váhou, ale rovnakú nosnosťou do 20 kg. Odporúča sa deťom od 2 rokov, pre ktoré môžete zvoliť oranžovú, zelenú, šedú alebo 2 ružové varianty (viac ružové, alebo len ružová kolesá a riadidlá).

Ak neviete, čo dať dieťaťu pod stromček, skúste odrážadlo Enduro a na 100% rozžiarite jeho oči šťastím. A možno sa dočkáte aj toho, že váš syn či vnuk, budúce motocyklový pretekár, dojato zaspomína na svoje začiatky na tomto odrážadle.

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky