Kúpiť odrážadlo – e-shop

Sprievodca výberom
odrážadiel


Odrážadlo  >  Hello Kitty, odraziť a ideme!

Hello Kitty, odraziť a ideme!

Odrážadlo Hello Kitty je krásny a užitočný darček pre malé dievčatká, ktoré milujú pohyb. S obľúbenou postavičkou si užijú veľa zábavy a pritom sa dobre pripraví na svoj budúci pravý bicykel.

Konštrukcia odľahčeného odrážadlá Hello Kitty je úplne bezpečná. Vozidlo má vo svojej výbave bezúdržbové bantamové kolesá, ktoré sa nikdy nemusí dofukovať. Dobre slúži celú dobu používania odrážadlá.

V ponuke je tiež drevené odrážadlo Hello Kitty, veľmi odolné, vybavené nastaviteľným sedlom a nafukovacími kolesami pre bezpečnú jazdu dieťaťa po rovine aj v miernom teréne.

Značka Hello Kitty vznikla v Japonsku už v roku 1974. Navrhla ju výtvarníčka Juko Šimizu. O dva roky neskôr dorazila do USA. Biela mačička s červenou mašľou dnes symbolizuje všetky veci, ktoré sú kawaii – roztomilé. Je ozdobou mnohých produktov, najmä detských potrieb. Dokonca je možné navštíviť dva zábavné parky Hello Kitty.

Zdieľajte článokOdporúčame odrážadla


Ďalšie novinky

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Odrážadlá pre deti od 2 rokov

Deti od 2 rokov už s prehľadom ovládajú športové jednostopové odrážadlá, ktoré sú ich prvým skutočným dopravným prostriedkom. V tejto vývojovej etape rodičom ubudne práca a deti sa začnú osamostatňovať, samozrejme každé inak, podľa svojho temperamentu.

Ako vybrať odrážadlo pre najmenšie dieťa

Odrážadlo pre najmenšie deti počíta s ich výškou približne od 85 cm a vekom od 18 alebo 20 mesiacov. Pri výbere odrážadlá je zásadné, aby dieťa dosiahlo celými chodidlami na zem. Odrážadlo mu teda nikdy nesmie byť veľké.

Správa o odrážadle pre deduškov a babičky

Ak máte malého vnúčika, možno mu chcete kúpiť osvedčený darček - prvý bicykel. Avšak pozor, šliapací bicykel s prídavnými kolieskami, na ktorom zrejme jazdili vaše deti, je už dnes prekonaný

všetky novinky